top of page

Напівпромислові кондиціонери

Напівпромислові кондиціонери – це різновид спліт-систем, що широко набули популярності при кондиціонуванні об'єктів комерційної нерухомості та приватних житлових будинків.

У нас Ви можете придбати напівпромислові кондиціонери будь-якого типу різних виробників:

  • Cooper&Hunter     

  • Gree                      

  • Olmo                     

  • Tosot                     

  • Hoapp                  

  • Mitsubishi Electric 

  • TCL

  • Daikin

 

Детально ознайомитися з принципом роботи та перевагами даних систем у вас є можливість в нашій статті нижче.

Напівпромислові кондиціонери, квнвльні кондиціонери, касетні кондиціонери, мультизональні кондиціонери, підлогово-стельові кондиціонери, колонні кондиціонери.

Отримати консультацію, дізнатися про наявність та придбати напівпромислові кондиціонери Ви можете зателефонувавши нам:

(068) 824 24 32; (063) 824 24 32

Особливості напівпромислових кондиціонерів

Напівпромислові кондиціонери — це кліматична техніка, яку можна використовувати як для житлових багатокімнатних приміщень, так і для магазинів, офісів. До цього типу обладнання відносять:

  • канальні кондиціонери,

  • касетні кондиціонери,

  • підлого-стельові кондиціонери,

  • колонні кондиціонери,

  • та мультизональні системи.

Кожен тип обладнання має свої особливості, переваги та недоліки. Напівпромислові кондиціонери зазвичай використовуються у приміщеннях з великою площею, але є системи і на невелику потужність. За допомогою одного напівпромислового кондиціонера можна створити комфорт у приміщенні площею до 300 м2.

Напівпромислові кондиціонери мають широкі функціональні можливості, серед яких: кондиціонування, багатоступенева система фільтрації та осушення повітря, групове і централізоване управління, теплий пуск, гнучке управління повітряними потоками, насоси видалення конденсату високої підйомності, великої максимальної довжини фреонових трубопроводів, автоматичного режиму, авторестарту і багато іншого.

Варто відзначити, що важливо правильно розрахувати не тільки потужність напівпромислового кондиціонера, а й вибрати оптимальний тип. Грамотний та професійний вибір типу напівпромислових кондиціонерів під конкретний об'єкт – запорука ідеального мікроклімату у приміщенні.

Канальні кондиціонери. Ці кондиціонери були винесені в окрему групу завдяки ряду особливостей, що відрізняють їх від інших пристроїв. Канальні кондиціонери займають проміжне положення між побутовими кондиціонерами та промисловими системами кондиціонування та вентиляції. На відміну від інших типів кондиціонування дані системи являють собою систему повітропроводів, решіток для забору і розподілу повітря по приміщенню, і власне канального кондиціонера. Такі системи доцільно розташовувати за підвісною стелею. Якщо розміри установки або архітектурні особливості приміщення не дозволяють її приховати в підстельовій зоні, то канальний кондиціонер встановлюють в технічному приміщенні. Такі спліт-системи навіть можуть підмішувати в пропускається обсяг повітря свіже потік, але в обсягах не більше 10%. Відмінною особливістю спліт-систем канального типу є попередня проектна розробка. Таким чином, перед початком монтажу необхідно точно розрахувати перетин повітроводів і лінії їх прокладання, в іншому випадку, робота кондиціонеру може бути некоректною.

Перевагою таких систем кондиціювання є можливість створення максимально точних параметрів повітряного середовища. А також використання одного кондиціонера на декілька приміщень, а також на великій площі. Канальний кондиціонер працює за принципом рециркуляції з можливістю частковим підмішуванням свіжого повітря.

Недоліком цієї системи є неможливість зонування приміщень по температурному режиму, якщо один кондиціонер встановлений на декілька приміщень. А також висока вартість обладнання та допоміжних матеріалів, а також попередня проектна робота..

Канальне кондиціювання доцільно влаштовувати у виробничих приміщеннях, офісних і торгових центрах, а також в котеджах та жилих кімнатах для створення оптимального мікроклімату.

 

Касетні кондиціонери - являють собою спліт-систему, внутрішній блок якої монтується в підвісну стелю і розподіляє потік підготовленого повітря рівномірно в чотирьох напрямках.

Безперечними плюсами касетного кондиціонера є дизайн і рівномірність потоку повітря. Внутрішній блок деяких моделей має розміри відповідають розміру стельової плитки, завдяки чому касетний кондиціонер стає практично непомітним і чудово підходить для офісів, магазинів, спортзалів та інших приміщень з підвісною стелею. При цьому мінус - зменшення висоти приміщення за рахунок монтажу підвісної стелі, а також можливий дискомфорт при встановленні даних кондиціонерів в приміщеннях з низькими стелями. Майже ніколи не використовують в житлових приміщеннях.

Підлого-стельові кондиціонери - найкращий варіант потужного кондиціонера при відсутності фальш-стель. При наявності фальш-стелі дозволяє приховати за нею значну частину товщини внутрішнього блоку стельового кондиціонера. Зазвичай це один кондиціонер, який можна встановити як під стелю так і на підлогу. Під стелю кондиціонери встановлюють для великих приміщень, вони малогабаритні і мають гарний дизайн, повітря розподіляється рівномірно під стелею і виключає можливість протягів.

На підлогу кондиціонери встановлюють впритул до стіни, рекомендуються для невеликих приміщень, в яких знаходиться велика кількість людей. Потік повітря спрямований вертикально вгору, що забезпечує безпечне перебування людей у ​​приміщенні.

 

Колонні кондиціонери являють собою потужний кондиціонер, який встановлюється безпосередньо на підлогу. Перевага підлогових спліт-систем полягає в тому, що при монтажі немає необхідності використовувати стіни або стелю. Колонні кондиціонери дуже корисні для приміщень, інтер'єр яких має художню або навіть історичну цінність. Завдяки своєму потенціалу, вони здатні створювати потужний спрямований повітряний потік перед собою, що вигідно використовувати у великих приміщеннях. Дуже часто, кондиціонери колонного типу встановлюються в музеях, галерея і пам'ятниках архітектури, холах і залах для глядачів.

 

Мультізональні системи. Також до напівпромислових кондиціонерів можна віднести мультизональні системи, які відповідають промисловим VRV і VRF системам, але мають меншу потужність, а відповідно і розраховані на створення комфортних параметрів в меншій кількості приміщень. Принципової відмінності між VRV і VRF системами не існує, просто VRV системи запатентовані розробниками компанії Daikin, яка виробляє обладнання, а VRF системи є аналогами VRV систем інших виробників.

Мультизональні системи мають один зовнішній блок і безліч внутрішніх блоків (десятки), які й дозволяють регулювати параметри повітря в кожному окремо взятому приміщенні. При цьому внутрішні блоки можуть бути різних типів: настінні, касетні, канальні, підлогово-стельові. В одній системі кондиціонування можуть застосовуватися різні типи внутрішніх блоків, що дозволяє підібрати обладнання з оптимальними показниками і необхідним дизайном. Їх основна перевага полягає в тому, що відстань між окремими блоками може досягати 100 м, що дає можливість розташовувати їх в будь-якому важкодоступному місці. Розрізняють двотрубні системи – одночасна робота або на охолодження або на обігрів, та трьохтрубні системи – одночасна робота як на охолодження так і на обігрів.

Мультизональні системи, на рівні з іншими напівпромисловими системами кондиціювання, мають свої переваги:

  • економічність, мультизональні системи дозволяють економити електроенергію, за рахунок утилізації тепла;

  • параметри повітряного середовища регулюються з високою точністю і в широкому діапазоні;

  • мультизональна система дає можливість влаштування додаткових внутрішніх блоків, вже в процесі експлуатації системи, а також поетапне підключення вже встановлених блоків;

  • можливість установки різних за типом, потужністю та дизайном внутрішніх блоків в одній системі;

  • висока надійність обладнання. Дані системи відрізняються експлуатаційним терміном служби. Так, у побутових він зазвичай складає 6-8 років, а у VRF-систем він дорівнює 20-25 років.

 

Напівпромислові кондиціонери отримали широку популярність в приміщеннях ресторанів і барів, в котеджах і багатокімнатних квартирах, в магазинах і офісах. Завдяки різним типам кліматичного обладнання можна підібрати найоптимальніший варіант, що підійде саме під ваші умови експлуатації.

bottom of page