Телефон:
Ми працюємо:
Інші рішення систем кондиціонування та вентиляції
Також наша компанія пропонує продаж та установку:
різних виробників (цей список не є вичерпним):
-
Cooper&Hunter
-
Gree
-
Hitachi
-
Mitsubishi Electric
-
TCL
-
Daikin
-
Aerostar
-
Komfovent
-
Vents
Детально ознайомитися з даними системами у вас є можливість в наших статтях нижче.

Отримати консультацію, дізнатися про наявність та замовити мультиспліт, напівпромислові кондиціонери та системи вентиляції повітря Ви можете зателефонувавши нам:
СТАТТІ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ
Мультиспліт системи
Наша компанія пропонує продаж та монтаж мультиспліт систем різних виробників:
-
Cooper&Hunter
-
Gree
-
Hitachi
-
Mitsubishi Electric
-
Hoapp
-
TCL
-
Daikin
Детально ознайомитися з принципом роботи та перевагами даних систем у вас є можливість в нашій статті нижче.

Отримати консультацію, дізнатися про наявність та придбати мультиспліт кондиціонери Ви можете зателефонувавши нам:
Особливості мультиспліт систем
Мультиспліт система - кліматична техніка, яка складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків (від 2 до 5). Причому останні можуть відрізнятися по продуктивності, типу, наприклад, настінні, касетні та канальні блоки. За допомогою мультиспліт-системи можна заощадити місце на зовнішній стіні об'єкта, а заодно зберегти її естетичний зовнішній вигляд. Також мультиспліт-системи виручають в тих випадках, коли будівля має історичну цінність і порушувати цілісність фасаду заборонено. Часто в таких об'єктах розміщуються офіси, магазини, ресторани. У подібних випадках теж встановлюється один зовнішній блок, а вже до нього підключається необхідна кількість блоків, які монтуються всередині приміщень. Таким чином, за допомогою мультиспліт-системи можна поставити кондиціонер буквально в усі кімнати, забезпечивши комфортний мікроклімат в кожній з них. Також потрібно зважати, що всі мультиспліт системи мають інверторні двигуни та працюють за наступним принципом: вони включаються, охолоджують або нагрівають повітря, після чого переходять в економний режим і підтримують оптимальну температуру. Тобто, такі моделі ніколи не вимикаються, а працюють завжди (просто на різній потужності). Коли ж мікроклімат в кімнаті знову погіршиться, інверторні мультиспліт системи переходять в стандартний режим і знову виконують своє завдання. Підбирати мультиспліт на 100% потужності не завжди доцільно, якщо по прорахунку по всій будівлі необхідно 10 кВт, то достатньо підбирати зовнішній блок на 70-90%, тобто на 7-9 кВт. Це відбувається тому, що внутрішні блоки зазвичай не включаються одночасно, більшу частину часу вони працюють позонно. Але існує багато нюансів що до підбору і тому краще в даному випадку консультуватися зі спеціалістом.
Отже виділимо основні переваги мультиспліт систем:
-
Комфортну температуру повітря можна отримати в кожній кімнаті, де встановлений внутрішній блок;
-
Зручно, якщо немає можливості змонтувати кілька зовнішніх блоків або не хочеться/заборонено завантажувати фасад будинку;
-
Для монтажу не потрібні спеціальні умови, не потрібно міняти зовнішній вигляд і купувати додаткові конструкції - досить обрати місце. Однак, монтаж мульти спліт системи складніший, ніж звичайного кондиціонеру. Потрібно буде витратити більше витратних матеріалів і професійний підхід;
-
Не впливає на рівень шуму, так як шумить зовнішній блок, який, як і у побутового спліта - один. Встановити його можна на стіні, віддаленій від спальні або будь-якій іншій кімнаті, де важлива тиша;
-
Економія електроенергії за рахунок безперервної роботи компресора, який зменшує оберти, працюючи на мінімальних, підтримує задану температуру;
-
Можливість обирати для кожної кімнати потрібний тип і потужність блоків;
-
Керуйте кожним блоком індивідуально за допомогу пульта дистанційного керування;
-
Кожен внутрішній блок мульти спліт-систем може працювати окремо від інших чи не працювати;
-
Необов’язково підбирати зовнішній блок на повну потужність всіх внутрішніх блоків.
Для об'єктивної оцінки мультиспліт систем виділимо деякі недоліки:
-
Немає можливості одночасно використовувати різні функції для кожної з кімнат. Ви можете задати одну або кілька, для однієї, або відразу для всіх кімнат однаково. Включивши в спальні охолодження, в вітальні використовувати функцію тепло неможливо;
-
Якщо зламається зовнішній блок мульти спліт, зупиняється робота всіх блоків. Саме зовнішній блок є головним двигуном;
-
Ціна самої системи і її монтаж будуть вищі ніж окремі спліт системи.
Мультиспліт-система являє собою функціональну систему кондиціонування , яка підтримує величезний перелік опцій. Стандартний функціонал включає в себе наступні режими:
-
Рівномірно розподіляє накопичене під стелею тепле повітря по всьому приміщенню. Найчастіше використовується в зимовий сезон.
-
Очищення повітря. Може затримувати великий і дрібний пил, дим, пилок рослин, усувати запахи і т. д. Ефективність роботи залежить від встановлених фільтрів (грубої або тонкого очищення, вугільного і електростатичного, HEPA-фільтра та ін.).
-
Осушення. Сушить повітря і допомагає усунути підвищену вологість в приміщенні.
-
Іонізація. Насичує повітря іонами.
-
Зміна напрямку потоку. Дозволяє налаштовувати, в якому напрямку буде подаватися повітря (це дає можливість запобігти потраплянню холодного повітряного потоку на людей).
-
Автоматичний режим. Відстежує показники в приміщенні і автоматично вибирає оптимальний режим роботи.
А додатковий функціонал вже відрізняється в залежності від моделі. Тому відзначимо тільки найбільш поширені додаткові опції:
-
Обігрів повітря. Зазвичай використовується в осінньо-весняний сезон. Нагріває повітря і забезпечує комфортну температуру в міжсезоння.
-
Таймер. З його допомогою можна налаштовувати час включення і виключення мультиспліт-системи. Наприклад, виставити, щоб вона включалася за годину до вашого приходу додому.
-
Безшумний режим "СОН". Кондиціонер переходить в економний режим і шумить значно тихіше. Зазвичай такий режим включають на ніч - для підтримки комфортного мікроклімату на час сну.
-
Автоматичний перезапуск. Техніка самостійно перезапускається в разі виникнення проблем (наприклад, стрибків напруги).
-
Самоочищення. Очищення внутрішнього блоку від пилу, грибків, бактерій.
-
Віддалене управління. Можливість підключення ваших гаджетів через Wi-Fi.
Окрему увагу слід приділити типу внутрішнього блоку. Адже від цього безпосередньо залежить, де і яким чином він буде встановлюватися. Відзначимо найбільш поширені типи:
-
Настінні. Вважаються найдоступнішими за вартістю. Встановлюються вгорі на стіні – зазвичай поруч з вікном. Мають компактні габарити і легко поміщаються навіть в маленькому приміщенні. Найчастіше встановлюються в квартирах і заміських будинках. Для даних блоків непотрібний опуск стель.
-
Канальні. Монтуються за підвісною стелею і повністю приховані від очей. Поширюють повітря по системі повітроводів, яка теж прихована за стелею. Ставляться в офісах, котеджах і великих квартирах. За допомогою даних блоків буде максимально рівномірне розподілення повітря і Ви отримаєте максимальний комфорт. Для даних блоків обов’язковий опуск стель.
-
Касетні. Теж монтуються за підвісною стелею. Але повітря розподіляють через нижню частину блоку. На увазі залишається лише декоративна решітка на стелі. Головний плюс цих моделей - рівномірна подача повітря по всіх 4 напрямках. Зазвичай встановлюються в офісах, закладах харчування та торгових залах, де високі стелі. Опуск стель не обов’язковий, але можливий.
Що ж, тепер Ви знаєте основний функціонал та відмінності даних систем від звичайних кондиціонерів, що допоможе Вам визначитися з вибором необхідної вам системи.
Напівпромислові кондиціонери
Напівпромислові кондиціонери – це різновид спліт-систем, що широко набули популярності при кондиціонуванні об'єктів комерційної нерухомості та приватних житлових будинків.
У нас Ви можете придбати напівпромислові кондиціонери будь-якого типу різних виробників:
-
Cooper&Hunter - Канальні
-
Gree - Касетні
-
Olmo - Підлогово-стельові
-
Tosot - Колонні
-
Hoapp - Мультизони
-
Mitsubishi Electric
-
TCL
-
Daikin
Детально ознайомитися з принципом роботи та перевагами даних систем у вас є можливість в нашій статті нижче.

Отримати консультацію, дізнатися про наявність та придбати напівпромислові кондиціонери Ви можете зателефонувавши нам:
Особливості напівпромислових кондиціонерів
Напівпромислові кондиціонери — це кліматична техніка, яку можна використовувати як для житлових багатокімнатних приміщень, так і для магазинів, офісів. До цього типу обладнання відносять:
-
канальні кондиціонери,
-
касетні кондиціонери,
-
підлого-стельові кондиціонери,
-
колонні кондиціонери,
-
та мультизональні системи.
Кожен тип обладнання має свої особливості, переваги та недоліки. Напівпромислові кондиціонери зазвичай використовуються у приміщеннях з великою площею, але є системи і на невелику потужність. За допомогою одного напівпромислового кондиціонера можна створити комфорт у приміщенні площею до 300 м2.
Напівпромислові кондиціонери мають широкі функціональні можливості, серед яких: кондиціонування, багатоступенева система фільтрації та осушення повітря, групове і централізоване управління, теплий пуск, гнучке управління повітряними потоками, насоси видалення конденсату високої підйомності, великої максимальної довжини фреонових трубопроводів, автоматичного режиму, авторестарту і багато іншого.
Варто відзначити, що важливо правильно розрахувати не тільки потужність напівпромислового кондиціонера, а й вибрати оптимальний тип. Грамотний та професійний вибір типу напівпромислових кондиціонерів під конкретний об'єкт – запорука ідеального мікроклімату у приміщенні.
Канальні кондиціонери. Ці кондиціонери були винесені в окрему групу завдяки ряду особливостей, що відрізняють їх від інших пристроїв. Канальні кондиціонери займають проміжне положення між побутовими кондиціонерами та промисловими системами кондиціонування та вентиляції. На відміну від інших типів кондиціонування дані системи являють собою систему повітропроводів, решіток для забору і розподілу повітря по приміщенню, і власне канального кондиціонера. Такі системи доцільно розташовувати за підвісною стелею. Якщо розміри установки або архітектурні особливості приміщення не дозволяють її приховати в підстельовій зоні, то канальний кондиціонер встановлюють в технічному приміщенні. Такі спліт-системи навіть можуть підмішувати в пропускається обсяг повітря свіже потік, але в обсягах не більше 10%. Відмінною особливістю спліт-систем канального типу є попередня проектна розробка. Таким чином, перед початком монтажу необхідно точно розрахувати перетин повітроводів і лінії їх прокладання, в іншому випадку, робота кондиціонеру може бути некоректною.
Перевагою таких систем кондиціювання є можливість створення максимально точних параметрів повітряного середовища. А також використання одного кондиціонера на декілька приміщень, а також на великій площі. Канальний кондиціонер працює за принципом рециркуляції з можливістю частковим підмішуванням свіжого повітря.
Недоліком цієї системи є неможливість зонування приміщень по температурному режиму, якщо один кондиціонер встановлений на декілька приміщень. А також висока вартість обладнання та допоміжних матеріалів, а також попередня проектна робота..
Канальне кондиціювання доцільно влаштовувати у виробничих приміщеннях, офісних і торгових центрах, а також в котеджах та жилих кімнатах для створення оптимального мікроклімату.
Касетні кондиціонери - являють собою спліт-систему, внутрішній блок якої монтується в підвісну стелю і розподіляє потік підготовленого повітря рівномірно в чотирьох напрямках.
Безперечними плюсами касетного кондиціонера є дизайн і рівномірність потоку повітря. Внутрішній блок деяких моделей має розміри відповідають розміру стельової плитки, завдяки чому касетний кондиціонер стає практично непомітним і чудово підходить для офісів, магазинів, спортзалів та інших приміщень з підвісною стелею. При цьому мінус - зменшення висоти приміщення за рахунок монтажу підвісної стелі, а також можливий дискомфорт при встановленні даних кондиціонерів в приміщеннях з низькими стелями. Майже ніколи не використовують в житлових приміщеннях.
Підлого-стельові кондиціонери - найкращий варіант потужного кондиціонера при відсутності фальш-стель. При наявності фальш-стелі дозволяє приховати за нею значну частину товщини внутрішнього блоку стельового кондиціонера. Зазвичай це один кондиціонер, який можна встановити як під стелю так і на підлогу. Під стелю кондиціонери встановлюють для великих приміщень, вони малогабаритні і мають гарний дизайн, повітря розподіляється рівномірно під стелею і виключає можливість протягів.
На підлогу кондиціонери встановлюють впритул до стіни, рекомендуються для невеликих приміщень, в яких знаходиться велика кількість людей. Потік повітря спрямований вертикально вгору, що забезпечує безпечне перебування людей у приміщенні.
Колонні кондиціонери являють собою потужний кондиціонер, який встановлюється безпосередньо на підлогу. Перевага підлогових спліт-систем полягає в тому, що при монтажі немає необхідності використовувати стіни або стелю. Колонні кондиціонери дуже корисні для приміщень, інтер'єр яких має художню або навіть історичну цінність. Завдяки своєму потенціалу, вони здатні створювати потужний спрямований повітряний потік перед собою, що вигідно використовувати у великих приміщеннях. Дуже часто, кондиціонери колонного типу встановлюються в музеях, галерея і пам'ятниках архітектури, холах і залах для глядачів.
Мультізональні системи. Також до напівпромислових кондиціонерів можна віднести мультизональні системи, які відповідають промисловим VRV і VRF системам, але мають меншу потужність, а відповідно і розраховані на створення комфортних параметрів в меншій кількості приміщень. Принципової відмінності між VRV і VRF системами не існує, просто VRV системи запатентовані розробниками компанії Daikin, яка виробляє обладнання, а VRF системи є аналогами VRV систем інших виробників.
Мультизональні системи мають один зовнішній блок і безліч внутрішніх блоків (десятки), які й дозволяють регулювати параметри повітря в кожному окремо взятому приміщенні. При цьому внутрішні блоки можуть бути різних типів: настінні, касетні, канальні, підлогово-стельові. В одній системі кондиціонування можуть застосовуватися різні типи внутрішніх блоків, що дозволяє підібрати обладнання з оптимальними показниками і необхідним дизайном. Їх основна перевага полягає в тому, що відстань між окремими блоками може досягати 100 м, що дає можливість розташовувати їх в будь-якому важкодоступному місці. Розрізняють двотрубні системи – одночасна робота або на охолодження або на обігрів, та трьохтрубні системи – одночасна робота як на охолодження так і на обігрів.
Мультизональні системи, на рівні з іншими напівпромисловими системами кондиціювання, мають свої переваги:
-
економічність, мультизональні системи дозволяють економити електроенергію, за рахунок утилізації тепла;
-
параметри повітряного середовища регулюються з високою точністю і в широкому діапазоні;
-
мультизональна система дає можливість влаштування додаткових внутрішніх блоків, вже в процесі експлуатації системи, а також поетапне підключення вже встановлених блоків;
-
можливість установки різних за типом, потужністю та дизайном внутрішніх блоків в одній системі;
-
висока надійність обладнання. Дані системи відрізняються експлуатаційним терміном служби. Так, у побутових він зазвичай складає 6-8 років, а у VRF-систем він дорівнює 20-25 років.
Напівпромислові кондиціонери отримали широку популярність в приміщеннях ресторанів і барів, в котеджах і багатокімнатних квартирах, в магазинах і офісах. Завдяки різним типам кліматичного обладнання можна підібрати найоптимальніший варіант, що підійде саме під ваші умови експлуатації.
Вентиляція
Вентиляція будинку/квартири/кафе повинна забезпечувати в необхідних кількостях приплив свіжого повітря і відведення забрудненого і нагрітого. Тобто при проектуванні систем вентиляції досягається необхідний повітрообмін, встановлений нормами, або визначений за розрахунком.
У нас Ви можете замовити розрахунок, монтажне креслення системи вентиляції різних виробників:
-
Cooper&Hunter
-
Gree
-
Mitsubishi Electric
-
Daikin
-
Aerostar
-
Komfovent
-
Vents
Детально ознайомитися з принципом роботи та перевагами даних систем у вас є можливість в нашій статті нижче.

Отримати консультацію, дізнатися про наявність та замовити розрахунок, монтажне креслення, монтаж та обладнання систем вентиляції Ви можете зателефонувавши нам:
Системи вентиляції приміщень
Системи вентиляції і кондиціонування повітря – це необхідні компоненти систем життєзабезпечення в житлових, комерційних, громадських просторах. Вони відповідають за очищення, зволоження, формування комфортного мікроклімату в приміщенні, забезпечують усунення неприємних запахів. Інтенсивність повітрообміну регламентується встановленими стандартами для кожного типу об’єктів окремо.
Які проблеми вирішує сучасна вентиляційна система у приватному будинку/квартирі?
-
Перша – пил. Оскільки повітря на вході проходить через фільтр, пил осідає у елементі, що фільтрує, таким чином повітря проходить певний ступінь очищення.
-
Економія на опаленні. Після впровадження припливно-витяжної установки з рекуперацією витрати на підігрів повітря калорифером припливно-витяжної установки знижуються до 90%.
-
Запахи. За рахунок певного ступеня очищення припливного повітря скоротиться і надходження сторонніх запахів до вашої оселі – це вихлопні гази від автомобілів у дворі, міський смог, задимленість внаслідок сезонних пожеж у коло міста. Адже нам все це в нашому домі ні до чого, так?
-
Шум міста. Загальнообмінні вентиляційні системи забезпечують повну звукоізоляцію від вуличного шуму і тим більше виграють перед відкритим вікном
-
Алергені. Їх стає з кожним днем все більше, і люди, схильні до алергії, будуть щасливі відчути порятунок від симптомів у себе вдома. Адже пилок більше не потраплятиме в квартиру, осідаючи на вентиляційних фільтрах тонкого ступеня очищення повітря, класу HEPA
-
Відведення надлишкової вологи. Енергоефективні будинки зазвичай не пропускають вологу. Ця волога часто осідає в холодних точках приміщення, і в таких місцях часто утворюється пліснява, яка не тільки руйнує ремонт в приміщенні, але і може завдати шкоди здоров'ю
Існує кілька варіантів реалізації вентиляційних систем в житлових приміщеннях.
1. Природний приплив. При такому варіанті на кухні і в санвузлі встановлюються видаляють забруднене повітря в витяжні шахти побутові вентилятори. Але оскільки віддалений повітря обов’язково повинен заміщається на свіжий, то вентиляція квартири стає можливою виключно при постійному припливі свіжого повітря. Найпростішим і ефективним способом вирішити цю задачу є установка припливного клапана. Клапан монтується безпосередньо у вікно або через отвір в стіні кімнати. Клапан повинен встановлюватися у верхній частині вікна або стіни для запобігання виникнення протягів в зоні перебування людей. Однак конструкція клапана не передбачає наявність фільтра, тому разом з потрапляють в приміщення повітрям буде також проникати пил та інші забруднювачі повітря.
2. Локальні припливні установки. Вентилятори, як і в першому варіанті, встановлюються на кухні і в санвузлах, а в кімнатах встановлюють одну або кілька локальних припливних установок. Саме вони здійснюють ефективну подачу очищеного і при необхідності підігрітого повітря в приміщення. Така установка може розташовуватися як на вулиці, так і всередині стіни або в самому приміщенні. Кількість свіжого повітря можна легко регулювати, а при відсутності в приміщенні людей її (припливну установку) можна просто вимкнути. Даний варіант найбільш підходить в тих випадках, коли немає бажання або можливості опускати в приміщенні стелі для прокладання системи вентиляції.
3. Поєднання системи припливної вентиляції і системи кондиціонування. Більшість моделей канальних кондиціонерів припускають наявність можливості змішування зовнішнього повітря з рециркуляційним. Для цього необхідно підключити до кондиціонера повітропровід, а також встановлюється нагрівач і фільтр. Видалення забрудненого повітря з квартири проводитися витяжними системами в санвузлах та на кухні. Правильний розподіл по кімнатах свіжого повітря відбувається виключно при включеному внутрішньому блоці встановленого кондиціонера. Дана система вентиляції квартири передбачає, що повітря після перемішування розподіляється по кімнатах. Нажаль є обмеження по кількості підмісу повітря в кондиціонер, який складає всього 10%. Тому така система не може бути повноцінною системою вентиляції.
4. Припливна вентиляційна установка. Забраний ззовні через зовнішню решітку свіже повітря спочатку проходить очистку в фільтрах і нагрів в калорифері, а потім подається в приміщення через систему повітропроводів. У тих місцях де будуть прокладатися повітроводи необхідно буде опускати стелю або ж споруджувати короба з метою зробити систему вентиляції квартири менш помітною. Припливні установки бувають наступних типів:
-
складальна (монтується як конструктор і складається з окремих елементів: клапан, вентилятор, нагрівач, шумоглушник тощо);
-
компактна (або моноблочна) складається з захованих в шумоізольований корпус рекуператору, вентиляторів, фільтрів і т. д.;
Доповнивши систему центральним зволожувачем повітря стає можливим дуже просто контролювати вологість у всій квартирі в холодну пору року. Управляється така система безпосередньо з щита автоматики або входить в комплект пульта управління.
Отже, найбільш ефективним типом вентиляції є припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією.
Рекуператор – це теплообмінник поверхневого типу (бувають протиточні та роторні), в якому повітря, що надходить до приміщення, попередньо нагрівається за рахунок тепла від повітря, що відходить з приміщення. Це рішення дозволяє знизити загальну вартість опалення житла. Рекуператор у системі вентиляції дозволяє зменшити витрати енергії на нагрівання припливного повітря до 90%.
Розміщується припливно-витяжна установка можна на балконах, можлива установка безпосередньо всередині приміщення. Доповнивши таку систему центральним зволожувачем повітря дасть можливість контролювати вологість повітря у Вашій квартирі. Даний варіант вентиляційної системи вимагає обов’язкового опускання стелі. Управляється вентиляційна система для квартири з зовнішнього пульта управління.
Принципи підбору, проектування та монтажу вентиляції:
-
Припливно-витяжна система вентиляції підбирається для кожного об'єкта індивідуально. Для підбору системи вентиляції враховується – будівельний обсяг приміщення та кількість людей, які одночасно прибувають у приміщенні.
-
Після вироблення технічного завдання, промальовується схема вентиляції та кондиціювання в декількох варіантах.
-
Етап монтажу вентиляційної системи зазвичай виконується після прокладання електричних мереж.
-
У більшості житлових будинків, в яких вже виконаний ремонт, так само можна змонтувати систему вентиляції (якщо дозволяють конструктивні особливості будівлі).
Основні сполучні елементи системи вентиляції – це повітропроводи. Повітропроводи для прокладання мереж застосовуються кількох типів:
-
Жорсткі повітроводи з оцинкованої сталі. Можуть бути круглі, квадратні чи прямокутні.
-
Напівжорсткі із ПВХ FlexiVent. Повітроводи малого перерізу ø75 мм., використовуються для економії за стельового простору (можуть застосовуватися не у всіх системах).
-
Гнучкі повітроводи, наприклад, ATCO. Бувають утеплені мінеральною ватою (застосовуються у холодних зонах) або без утеплення.
-
Пластикові повітропроводи системи пластивент (із-за невеликих перерізів можуть застосовуватися не у всіх системах).
Для розподілу та забору повітря, застосовуються різні повітророзподільні пристрої :
-
Анемостати/дифузори – круглі та квадратні повітророзподільні та повітрозабірні пристрої стандартних типорозмірів.
-
Щілинні/лінійні дифузори (бувають прихованого та зовнішнього виконання) – за допомогою даних дифузорів отримується максимально рівномірний розподіл повітря. Також мають максимально мінімалістичний дизайн, які гармонійно впишуться в будь-який дизайн.
-
Регульовані/нерегульовані решітки – більш простіше рішення на відміну від щілинних/лінійних дифузорів.
Перетин повітророзподільних пристроїв підбираються з розрахунку - обсягу повітря, який необхідно подати до приміщення та його швидкості на виході з ґрат. Розподільні пристрої можуть бути пофарбовані в будь-який необхідний колір по бажанню.
Напівпромислові кондиціонери отримали широку популярність в приміщеннях ресторанів і барів, в котеджах і багатокімнатних квартирах, в магазинах і офісах.
Завдяки різним типам кліматичного обладнання можна підібрати найоптимальніший варіант, що підійде саме під ваші умови експлуатації. Ви можете звернутися до нас зі своїм проектом для професійного підбору всіх компонентів обладнання з урахуванням площі і особливостей об’єкта. Консультації фахівців повністю безкоштовні. Якщо проекту немає, ми допоможемо в реалізації монтажних креслень, подальшому підборі обладнання та монтажу систем вентиляції.